دیتاموزیک

آهنگ های تولدت مبارک خارجی - دیتاموزیک

روز ها و ماه ها و سال ها میگذرند و این گذر زمان است که رقیبی در این بین ندارد. اما در بین این همه روز یک روز یک ساعت و چند دقیقه برای فردی مهم است که پا به این جهان گذاشته است. و تا میتواند تلاش و کوشش میکند تا روزی بهتری را برای خود بسازد. این روز روز تولد اوست و روز مبارک و پر برکتی است. روزی که به مناسبت این روز برای او جشن و پای کوبی می کنند.

آهنگ تولد خارجی

جشن تولد

همانطور که گفتیم یک روز از روز های سال روز تولد شخصی است البته قرار بر این نیست که این روز فقط برای یک نفر باشد بلکه میلیون ها نفر منتظر این روز بودند. این روز از آیین قدیمی و رسوم پابرجای قدیم بوده و هست. در گذشته در این روز قربانی میکردند و به ایتام میدادند و یا با شیرینی از یکدیگر پذیرایی میکردند. از نظر آن ها این روز روز مهم و دریچه برکت و رحمت خدا در این روز بر روی بنده اش گشوده میشود. از این رو این روز را مبارک و به هم تبریک میگفتند.

امروز مثل دیروز نیست

اری این روز روز آرزو هاست. گاه در فیلم های خارجی میبینیم که فرد وقتی میخواهد شمع های کیک تولد را فوت کند اول آرزو میکند. این یک واقعیتی است که بیشتر به فرهنگ غرب تمایل داشته و با فرهنگ ایران هم راستایی دارد. امااز گدشته تا الان خیلی چیز ها تغییر و خیلی فرهنگ های ریز و درشت در بین کشور ها و اقوام مختلف جابجا شده است. امروز دیگر خبری از خانواده های پر جمعیت گاها 10 نفری خبری نیست. دیگر آن صمیمیت و دوستی و عشق بین اقوام و خانواده ها کم رنگ شده ات.دیگر امروز مثل دیروز نیست!

آهنگ جدید تولد خارجی

جشن تولد در امروزه

اگر بخواهیم از الان بگوییم که به دلیل شایع شدن ویروس خطرناک کرونا دیگر مثل قبل نمیتوان شور و غوغا زیادی مشاهده کرد. اما اگر فقط چند سال به عقب برگردیم چیز های زیادی مشاهده میکنیم.کیک خامه با شمع هایی به تعداد سن فرد، خواندن آهنگ “تولد تولد تولدت مبارک” توسطظ مهمانان و با ریتم دست، فوت کردن شمع و بازکردن کادو های تولد با خواندن اسم و طرف مهمان که هدیه آورده و پذیرایی از مهمان ها با کبک تولد گوشه ای از آداب و فرهنگ تولد در گذشته نه چندان دور بود.

ساز و آواز در جشن تولد

قطعا هر مراسم شاد و مبارک با آهنگ و آوار همراه است. فرقی نمیکند در گذشته با دهل و ساز یا ارگ و یا حتی با دست خالی!مهم این است که تولد باید شاد پر هیجان باشد. شاید برای شما جالب باشد اولین آهنگ برای تولد توسط آمریکایی ها تولید و بعد در دیگر کشور ها ادامه پیدا کرد. آهنگ تولد تولد تولدت مبارک که در جشن تولد های ایران مرسوم بود توسط استاد بزرگ کشور انوشیروان روحانی سروده شد اما باید گفت که باز هم آهنگ های خارجی تولد طرفداران بیشترین دارد.

آهنگ شاد تولد خارجی

آهنگ های شاد خارجی برای جشن تولد

همانطور که گفته شد آهنگ تولد خارجی از پرطرفدار ترین ها برای جشن تولد ها و شاد کردن اوقات آن است. این آهنگ های خوب و شاد رو میتوانید از سایت های دانلود آهنگ مثل سایت بیپ موزیک (beepmusic.org) دانلود کنید. این سایت به زبان فارسی و دارای کامل ترین مجموعه آهنگ های تولد خارجی و ایرانی است.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.