بیوگرافی سجی یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

بیوگرافی سجی یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی
Biography of  SAJI One Of The Talented Persian Rap Singers
بیوگرافی سجی یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

سجی کیست؟

سجاد نوری ملقب به سجی (SAJI) موسس لیبل بی سبک (BS) متولد ۱۳۸۱/۰۱/۲۰ زاده تهران یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی محسوب میشود،وی آهنگ هایی با مضمون اجتماعی و دلنوشته و… میخواند و اکثرا مخاطبین وی جوانان ایرانی میباشند.

معروفترین آهنگ های سجی کدامند؟

سجی خواننده و نسل جدیدی از رپ فارسی محسوب میشود،وی تا کنون موزیک های زیادی منتشر کرده است که از جمله آنها میتوانیم به آهنگ هایی پر استقبال و معروفی همچون؛ گنگانه،پروپیمون،مافیا،سخت،حس بی لمس،مشتی گلی،حاجی فاش،اشک کویر،قصه آخر،مزد تنهایی،بلوغ تاریکی و… اشاره کرد.

بهترین آلبوم های سجی کدامند؟

سجی رپر قدرتمند و نسل جدید از رپ فارسی تاکنون آلبومی به صورت علنی پخش نکرده اما در برنامه های آینده وی خواهد بود به گفته خویش در یکی از لایو های شبکه های اینستاگرامی ساخت آلبوم با ۷ ترک خواهد بود.

سجی چه حاشیه هایی داشته است؟

سجی آرتیست ایرانی تحت لیبل (بی سبک) میتوان از حاشیه های وی در میتینگ ها و دورهمی های رپی اسم بُرد که طی مدت کوتاهی کلیپ های وی در صفحات مجازی به سرعت پخش شد و با بازخورد بالایی رو به رو شد.

سجی در کجا زندگی میکند؟

سجی در ایران مشغول به زندگی و درحال حاضر قصد مهاجرت ندارد،امروزه او یکی از رپر های نسل جدید رپفارسی حساب میشود که جایگاه محبوبی بین طرفداران خود دارد.

درآمد سجی چه مقداری است؟

سجی خواننده و آرتیست رپ فارسی هست و قطعا باید درآمد قابل قبولی از پلتفرم و مابقی شبکه های مجازی داشته باشد،اما به طور قطعی نمی توان درآمد وی را تخمین زد،زیرا تا به حال درباره درآمد وی محاسبه ای پخش نشده،و درهیچگونه سایت و پلتفرمی مطرح نشده است.

پیچ اینستاگرام سجی چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جذاب و با کیفیت میباشد که عده زیادی در آن فعالیت میکنند،این برنامه امروزه بیشتر به یک منبع درآمد تبدیل شده،سجی بعد از اینکه در اینستاگرام پیجش را ساخت هدفش از این کار این بود که به صورت رایگان برای طرفداران موزیک ها و فری استایل های خود را به اشتراک بگذارد،پیج اینستاگرام آرتیست محبوب( bs_saji@ ) میباشد که طرفداران میتوانند برای مشاهده عکس و کلیپ های آرتیست به پیجش مراجعه کنند.

عکس های سجی را در کجا مشاهده کنیم؟

سجی علاوه بر اینکه در سایت های مختلف و پر طرفدار عکس های جذابی از او به اثر مانده است،در فضای مجازی از جمله اینستاگرام دارای پیج شخصی میباشد.

سجی چه کنسرت هایی برگذار کرده است؟

سجی خواننده و آرتیست زیرزمینی ایرانی است،که تاکنون کنسرتی به صورت قانونی و یا حضوری در مقابل مخاطبان برگذار نکرده ولی بزودی شاهد حضور وی در یکی از برنامه های رپی خواهیم بود.

همسر سجی کیست؟

تا کنون خبر ازدواج یا جدایی سجی با کسی پخش نشده است،اما اغلب رپرها شخصی را به عنوان دوستی و همکاری در این زمینه ها انتخاب میکنند.

سجی در کدام برنامه های مجازی فعالیت دارد؟

سجی آرتیست زیر زمینی رپ فارسی در برنامه ها همچون،اینستاگرام،یوتیوب،ساندکلود و تلگرام فعالیت میکند،جهت عضویت به کانال تلگرام وی مراجعه فرمایید ( saji_officiall@ )

معروف ترین دیس ترک های سجی کدامند؟

اکثر اوقات در خانواده رپ فارسی درگیری ها و جنجال هایی صورت میگیرد که به صورت بیف یا دیس در موزیک به عمل می آید،دیس به معنی کنایه زدن و تیکه انداختن به شخصی میباشد،وی تاکنون با کسی درگیر نشده و به صورت جدی وارد دیس نشده اما به گفته وی موزیک (گنگانه) یکی از دیس ترک های او میباشد.

سجی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

سجی آرتیست زیرزمینی مطرح کشورمون فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرده که میتوان از اولین آهنگ های او به موزیک مافیا و حس بی لمس اشاره کرد.

سجی تا کنون با کدام رپر ها همکاری داشته است؟

سجی (SAJI) رپر بسیار پُرکار ایرانی است که در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت خود را آغاز کرده است که با تکنیک فلو‌ و چیندمان رایم در بین جوانان ایرانی محبوب شده است،وی با رپر های دیگری همچون ؛
فراز،کاپیتان،ژینوشا،محتشم،استیون،ابد،
سایبر،pxg،وانتد و…همکاری نموده است.

دیدگاه خود را بگذارید