دیتاموزیک

رپورتاژ آگهی - دیتاموزیک

سازهایی که در ماه محرم اجرا می شوند ، با توجه به مناطق مختلف قاره، متفاوت است ، اما در بسیاری از مکان ها گروه برتر محرم دهل یا سنج است که شامل طبل استوانه ای توخالی و دو عدد صفحه فلزی با دستگیره هایی برای نگهداری است. سازهای مهم دیگری اعم از شیپورهای بزرگ و کوچک، نقاره های مختلف و…. است. و توسط مردم به صورت برخی از الگوهای ریتمیک نواخته می شوند. در گروههای مختلف مردم موسیقی وجود دارد و در مناطق مختلف باهم متفاوت است.

در کجا باید طبل زد در چه شرایطی صدای طبل تغییر می کند؟

خیلی ها می گویند موسیقی در اسلام مجاز نیست زیرا به زبان ساده ، ذهن و حواس فرد را از فکر به خدا دور می کند. اما شیعیان معمولا شنیدن موسیقی را رد صلاحیت نمی کنند. سبک های موسیقی با محرم ارتباط تنگاتنگی دارند .سبک های متفاوتی دارد مانند مرسیه ، سوز ، سلام ، نوحه و یا روضه…. بعضی از سبک ها صرفا خواندن آهنگ نیست بلکه بیشتر شبیه به خواندن یک متن دارای سجع است.

دانلود سریال زخم کاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان منتشر شده است. این سریال اولین تجربه سریال سازی  مهدویان در شبکه نمایش خانگی است. یکی از بهترین و پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی می باشد .

محبوب ترین بازیگران در این سریال ایفای نقش کرده اند .

که از جمله آنها میتوان به جواد عزتی بازیگر محبوب کشورمان اشاره نمود که درهزارپا توانست کنار  عطاران فروش فیلم  در ایران را به طرز عجیبی بالا ببرد. و در دیگر فیلم ها مانند آینه بغل ،اکسیدان ، چهار انگشت ، لاتاری ، رد خون بازی کرده است این سریال نیز میتواند رکورد سریال های قبلی را بزند .

بازیگران این سریال:

جوادعزتی،رعنا آزادی ور،هانیه توسلی ،سعید چنگیزیان،الهه حصاری ،عباس جمشیدی فر ،مهدی زمین پرداز، امیر حسین هاشمی ،مه لقا باقری ،مائده طهماسبی ،مرتضی امینی تبار ،سارا حاتمی و…. بازیگران زخم کاری هستند.

وجود چهار فصل در کشور ما شرایط و پیچیدگی های خاصی را برای مردم جامعه ما رقم زده است بطوری که هر فصل از نظر آب هوایی در نقاط مختلف کشور شرایط خاصی را بوجود آورده است به عنوان مثال در اواخر بهار و سه ماهه تابستان و شاید اوایل شهریور هوایی گرم و رطوبت بالای هوا می طلبد که برای تلطیف هوا و ایجاد آسایش زندگی فکری کرد لذا در این چرخه از فصول لازم است که مردم به کمک سیستم های سرمایشی آسایش و ارامش را برای خود رقم بزنند بر این اساس به جهت تامین رفاه حال جامعه شرکت هایی به جهت تامین سرمایش ایجاد و آماده خدمات رسانی می باشند که یکی از موفقترین آنها مجموعه تجهیزات مجالس ساوانا می باشد.

تجهیزات مجالس ساوانا

این مجموعه از سال 1393 در تهران به جهت تامین سرمایش و گرمایش ایجاد و تا به امروز در حال ارائه خدمت به همشریان در سراسر کشور پهناور ایران است. این مجموعه بزرگترنی و متنوعترین خدمات سرمایشی را در کل کشور به خود اختصاص داده و همواره در جهت رضایت مشتری کوشیده است. نحوه جدب مشتری و ارائه خدمات یا از طریق مراجعه به سایت شرکت به نشانی savanatent.ir و یا از طریق مراجعه حضوری مشتری به محل دفتر شرکت بوده که اطلاعات کامل آن در سایت شرکت موجود می باشد. انواع خدماتی که این مجموعه در گروه سرمایش ارائه می دهد عبارتند از:

اجاره کولر گازی ایستاده:

در این گروه کولرهای گازی به دو دسته از نظر قدرت تقسیم می شوند.

الف: اجاره کولر گازی تک فاز:

اجاره کولر تک فاز از دو تیکه یا همان از ترکیب دو دستگاه مجزا تشکیل شده است که ترکیب آنها منجر به ایجاد دستگاهی با عنوان کولر گازی شده است این دستگاه شامل یک کندانسور و یک پنل می باشد که کنداسور در خارج از محوطه و پنل در داخل محوطه قرار می گیرد این دستگاه تقریبا برای محیط های 150 الی 200 متر مکعب مناسب بوده و می تواند رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

ب: اجاره کولر گازی سه فاز: همانند کولر گازی تک فاز، کولر سه فاز از دو تیکه یا همان از ترکیب دو دستگاه مجزا تشکیل شده است که ترکیب آنها منجر به ایجاد دستگاهی با عنوان کولر گازی شده است این دستگاه شامل یک کندانسور و یک پنل می باشد که کنداسور در خارج از محوطه و پنل در داخل محوطه قرار می گیرد این دستگاه تقریبا برای محیط های 200 الی 250 متر مکعب مناسب بوده و می تواند رضایت مشتری را به نحو احسن به همراه داشته باشد.

جشن عروسی یا به عبارت فارسی “اروسی” یکی از قدیمی ترین رسم ها در جهان است و به عبارتی به جشن، مراسم سنتی و آیینی گفته می شود که سرآغاز آن ازدواج و تشکیل یک زندگی مشترک بین زن و مرد است. این مراسم باشکوه و بسیار زیبا در هر کشور و فرهنگ و ادیان و حتی شهر و محله میتواند به اشکال مختلفی برگزار شود. عروسی به عبارتی می توان گفت که یکی از قسمت ها و مراحل ازدواج در ایران است.این مراسم بسته به فرهنگ و ریشه منطقه می تواند شامل مراحل و رسوم مختلفی مانند خواستگاری، بله برون، شیرینی خوران، نامزدی، حنابندان، جشن عقد، عقدکنان، زفاف، و جهازبران باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از رسوم رایج عروسی در ایران را بررسی کنیم.

دانلود آهنگ عروسی

نظام جمهوری اسلامی که در سال 1357 انتخاب شد و حدود 4 دهه پابرجا مانده است، همانطور که از نام این نظام پیداست یک نظام مردم نهاد است و این مردم اند که بیشتر امور و آینده کشور را در اختیار و تعیین میکنند. یکی از این امور مهم که تاثیر زیادی بر آینده  و اوضاع اقتصادی و سیاسی مردم دارد، انتخابات ریاست جمهوری است. در این انتخابات مردم با رفتن به پای صندوق های رای، به نامزد مورد نظر خود که میدانند آینده خوبی را برای کشور رقم میزند رای میدهند. با شروع قرن جدید 1400 کم کم زمزمه هایی از سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران به گوش میرسد.

روز ها و ماه ها و سال ها میگذرند و این گذر زمان است که رقیبی در این بین ندارد. اما در بین این همه روز یک روز یک ساعت و چند دقیقه برای فردی مهم است که پا به این جهان گذاشته است. و تا میتواند تلاش و کوشش میکند تا روزی بهتری را برای خود بسازد. این روز روز تولد اوست و روز مبارک و پر برکتی است. روزی که به مناسبت این روز برای او جشن و پای کوبی می کنند.

آهنگ تولد خارجی