دانلود بهترین آهنگ های شهرام شکوهی

دانلود بهترین آهنگ های شهرام شکوهی

شهرام شکوهی زادۀ مرداد ماه ، سال 1354 در شهر فارس، خواننده است. فارغ‌التحصیل لیسانس دامپروری است، درروستای علی آباد استان فارس به دنیا آمده وبعد از حضور در برنامه هاي استعدادیابی ماهواره به خوانندۀ مجاز تبدیل شده است.

شکوهی بعد از حضور در شوی استعدادیابی شبکه ماهواره اي با پیشنهاد هاي تهیه کنندگان خارجی مواجه شد ولی ترجیح داد درایران ادامه فعالیت بدهد. او کمتر از 2 سال توانست مجوز نخستین آلبوم خود به نام مدارا را بگیرد ومنتشر بدهد، این آلبوم در آبان ماه سال 90 وارد مارکت موسیقی شد.

سبک

سبک خوانندگی شهرام شکوهی با صدای موسیقی سنتی ایرانی است.

وی که معتقد است به اندازهٔ کافی این صداها شنیده شده، بنابراین سعی کرد نوع استفاده از آن را تغییر داده و با موسیقی بر پایهٔ گیتار فلامنکو تلفیق کند.

چیزی که باعث شد وی چنین ایده بگیرد نکته‌ای بود که حاتم عسکری، استاد وی، به او گفت. به اعتقاد عسکری غیر از موسیقی ایرانی تنها موسیقی‌ای در دنیا که حالتی از تحریر دارد موسیقی اسپنیش است که آن‌ها با لالا تحریر ایجاد می‌کنند؛ و از آن‌جا که شهرام شکوهی به گیتار علاقه داشت سعی کرد تلفیقی از آواز ایرانی و موسیقی فلامنکو ایجاد کند.

 

ازدواج شهرام شکوهی

شهرام شکوهی درسال 1385 با بانویی به نام دلارام ازدواج کرد که نتیجه آن یک دختر خوشگل به نام ملودی متولد سال 1387 می باشد. میگوید ادامه فعالیتم درموسیقی بدون همسرم امکان‌پذیر نیست.

علایق و سلایق

او همواره یکی از طرفداران دو آتیشه تیم استقلال تهران است. به بیماری قلبی نیز مبتلاست و تا به حال دو بار عمل نیز کرده است، تب فوتبال باعث شد در بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2018 دچار حمله قلبی شود. او چند روز تحت مراقبت هاي ویژه در بیمارستان بود.

ماجرای چای روز خواستگاری

دلارام:روز خواستگاری وقتی قرار بود چای بیاورم به مادرم گفته بودم که چای را در آشپزخانه در استکان ها بریزد و آماده کند. بعد از چند دقیقه من به آشپزخانه رفتم و چای را آوردم و همه چیز طبق برنامه پیش رفت و چون آن موقع ها نمی دانستم که شهرام خیلی چای دوست دارد، فکر نمی کردم چند دقیقه بعد دوباره چای بخواهد. وقتی شهرام دوباره چای خواست، به آشپزخانه رفتم و دیدم زیر کتری خاموش است و از همان چای که یخ کرده بود، یک استکان ریختم و برای شهرام آوردم و با نگاه منظورم را به او رساندم که در جمع به روی خودش نیاورد چای یخ کرده و شهرام خیلی خوب فیلم بازی کرد و طوری چای را خورد که کسی متوجه نشد!

اینستاگرام شهرام شکوهی

تنها دلخوشی من به این است که گاهی حرف دل شما عزیزان را می‌خوانم…، در غمهایتان شریک می‌شوم و در شادی‌هایتان سهیم. ما را همین دلخوشی بس است.

سال‌ها برای خود و در کنج خلوت و تنهایی خویش می‌خواندم و می‌نواختم و قصدی نداشتم برای ورود به بازار موسیقی که اتفاقاتی باعث این امر شد و من چه خوشبخت از این که همراهان و دوستانی چون شما یافتم.

برای پیگیری فعالیت‌های هنری و دنبال کردن زندگی شخصی شهرام شکوهی می‌توانید به صفحه این هنرمند در اینستاگرام مراجعه نمایید.

اینستاگرام شهرام شکوهی

آلبوم ها

  • مدارا

مدارا اولین آلبوم استودیویی شهرام شکوهی می‌باشد. این آلبوم در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۰ پخش شد. سبک این آلبوم تلفیقی از موسیقی فلامنکو و پاپ است. در این آلبوم همکاران شهرام شکوهی در زمینه شعر علی بحرینی و محمدعلی شیرازی، در زمینه تنظیم حسین کاشانیان و میلاد ترابی، در زمینه میکس و مسترینگ میلاد ترابی و مهدی رضائی و در زمینه نوازندگی حسین کاشانیان گیتار فلامنکو، مهدی رضائی گیتار بیس و همایون نصیری سازهای کوبه ای را بر عهده داشته‌اند. لازم است ذکر شود تمامی آهنگ‌های این آلبوم توسط شهرام شکوهی ساخته شده است. آهنگ قطعه جادوی چشم تو فولکور اسپانیایی است.

با کلیک بر روی اسم آهنگ میتوانید آن را با بهترین کیفیت دانلود کنید

نام قطعه
دل دیوونه
دلم خونه
مدارا
من و تو
اسیری (قصه ی عشق)
اسیر عشق
لیلی
نگو میرم
گل و خار
جادوی چشم تو
  • کولی عشق

کولی عشق دومین آلبوم استودیویی شهرام شکوهی می‌باشد. این آلبوم در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۲ منتشر شد.

سبک این آلبوم تلفیقی از موسیقی فلامنکو و پاپ است. در این آلبوم همکاران شهرام شکوهی در زمینه شعر علی بحرینی، مهلا سلیمانی و مهدیه عرب، در زمینه تنظیم حسین کاشانیان، گرشا رضائی و میلاد ترابی، در زمینه میکس و مسترینگ میلاد ترابی و گرشا رضائی و در زمینه نوازندگی حسین کاشانیان گیتار اسپانیش، گرشا رضائی گیتار بیس، پیانو رضا تاجبخش و ویولن میثم مروستی را بر عهده داشته‌اند.

پنج ترانه از قطعات این آلبوم و تمامی آهنگ‌ها توسط شهرام شکوهی ساخته شده‌است.

آهنگ قطعه انگیزه مشترکاً توسط شهرام شکوهی و میلاد ترابی ساخته شده‌است.

با کلیک بر روی اسم آهنگ میتوانید آن را با بهترین کیفیت دانلود کنید

نام قطعه
انگیزه
توبه شکستم
بخند میخوامت
جان خسته
شب و بارون
حسرت شیرین
پروانه شدم
دونه دونه
خیال کن
از ما بعیده
از ماست که برماست
عاشقان
  • تا نفس هست …

تا نفس هست … سومین آلبوم استودیویی شهرام شکوهی می‌باشد. این آلبوم در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ پخش شد. سبک این آلبوم تلفیقی از موسیقی فلامنکو و پاپ و سنتی تلفیقی است. در این آلبوم همکاران شهرام شکوهی در زمینه شعر علی بحرینی، مهلا سلیمانی، سید محمد کاظمی و امین بامشاد، در زمینه آهنگسازی مجید اسد اصلاحی، میلاد ترابی و عادل فلاح، در زمینه تنظیم حسین کاشانیان، مجید اسد اصلاحی و میلاد ترابی، در زمینه میکس و مسترینگ میلاد ترابی، ایمان حجت و مجید اسد اصلاحی و در زمینه نوازندگی حسین کاشانیان گیتار اسپانیش، آرسام بابایی کمانچه و کمالین، کریم قربانی ویولن سل، مهدی پاشا پرکاشن، مهرداد نصیر شعیبی سنتور، پیام طونی ویولن و مجید اسد اصلاحی، عادل فلاح و میلاد ترابی سازهای الکترونیک را بر عهده داشته‌اند. لازم است ذکر شود سه ترانه از قطعات این آلبوم و هفت آهنگ توسط شهرام شکوهی سروده و ساخته شده‌است.

با کلیک بر روی اسم آهنگ میتوانید آن را با بهترین کیفیت دانلود کنید

نام قطعه
دلتنگم
رسوا
تا نفس هست
ای دل نرو
این رسم کجاس
امان از تو
یادت رفته
تسلیم
برکه و ماه
عاشق بمون
سارا پا عشق
تا نفس هست 2

 

تک آهنگ

با کلیک بر روی اسم آهنگ میتوانید آن را با بهترین کیفیت دانلود کنید

نام قطعه
لیلا کجایی
یادت رفته
داغ اون روز
باران عشق
دردا
من و تو و سال نو
از ماست که بر ماست
به رنگ شکیبایی
برو
آی دنیا
خیال کن
محبوب
محرم اسرار
وای از هوس
شب و بارون
فریب
عاشقان

حضور شهرام شکوهی در مسابقه خوانندگی نکست پرشین استار

شهرام شکوهی به مباحث مطرح‌شده در مسابقه خوانندگی نکست پرشین استار شبکهٔ تی‌وی پرشیا ۱، انتقاد داشت و نقد خود را از طریق ایمیل به گوش مسئولین برنامه رساند. مسئولین برنامه در پاسخ به او گفتند اگر اعتراضی دارید می‌توانید در برنامه حضور داشته و با داوران (ستار، رامین زمانی و مریم حیدرزاده) صحبت کنید. به این ترتیب او در نوروز سال ۱۳۸۸ وارد مسابقه شده و همان قطعه «مدارا» را اجرا کرد و در جواب داوران نقد و دلیل آورد. آن برنامه به‌شدت مورد توجه بینندگان‌ قرار گرفت ولی وی از طرف داوران برنامه اجازه حضور در فینال را به دست نیاورد.

حضور در مسابقه نکست پرشین استار باعث شد نام شهرام شکوهی در بین مخاطبان موسیقی فارسی‌زبان شناخته شود؛ خواننده‌ای که با همان حضور، باعث شد قطعه «مدارا» مورد توجه قرار گرفته و تهیه‌کنندگان مختلف داخل و خارج از ایران به منظور عقد قرارداد به سراغ وی بروند؛ اما او با مشورت با کسانی که تجربه بیشتری در این وادی داشتند، بهترین مسیر را برای فعالیت، کار در داخل ایران دانست.

ماجرای سکته قلبی شهرام شکوهی

شهرام شکوهی خواننده پاپ کشور در حین تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران با پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دلیل هیجان و استرس زیادی که داشت دچار حمله قلبی شد. تشخیص پزشکان سکته قلبی نبود و تنها بر اثر هیجانات ناشی از بازی فوتبال ایران در مقابل پرتغال این هنرمند کشورمان حمله قلبی داشت.

 

گالری تصاویر

بیوگرافی شهرام شکوهی

آقا شهرام و خانواده

بیوگرافی شهرام شکوهی

شکوهی در حین اجرای زنده

بیوگرافی شهرام شکوهی

عکس هالیوودی آقا شهرام

بیوگرافی شهرام شکوهی

شهرام شکوهی

بیوگرافی شهرام شکوهی

خیره شدن به افق

بیوگرافی شهرام شکوهی

خانواده‌ی شکوهی

ویدیوها

کنسرت شهرام شکوهی در دبی

دانلود ویدیو

کنسرت شهرام شکوهی در کانادا سال 1393

دانلود ویدیو

کنسرت شهرام شکوهی ،سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

دانلود ویدیو

شهرام شکوهی در کنسرت

دانلود ویدیو

کنسرت شهرام شکوهی آهنگ جان خسته

دانلود ویدیو

کنسرت شهرام شکوهی شهریور 94

دانلود ویدیو

545 بازدید بار
۱۱ آبان ۱۳۹۸
نظرات

برچسب های مرتبط
بستن